Однокімнатні квартири в ЖК "Еврика" - планування та ціна

Будинок №2

Будинок №17

Будинок №20

Будинок №27

Будинок № 28

Будинок №31

Однокімнатна квартира часто стає першим житлом людини, яка тільки-тільки починає жити самостійно. Крім того, рішення купити однокімнатну квартиру приймають пари, які не так давно уклали шлюб. Правий берег Києва регулярно поповнюється новобудовами й житловими комплексами, але ми готові запропонувати вам дещо особливе.

У ЖК «Еврика» ви можете купити однокімнатну квартиру в одному з кращих районів Києва – Голосієво, прямо біля станцій метро «Виставковий центр» та «Іподром». Нова 1-кімнатна квартира від забудовника буде затишним та зручним житлом для тих, хто вчиться або працює поблизу, в центрі або у будь-якому іншому районі. Розуміючи і приймаючи до уваги ситуацію в країні, ми пропонуємо квартири економ-класу та надаємо можливість купити однокімнатну квартиру у розстрочку за мінімальною іпотечною ставкою, а також проводимо акції, деталі яких вказані у нас сайті.

У ЖК «Еврика» ви отримаєте прекрасну теплу й затишну 1-кімнатну квартиру, яку ви по праву зможете називати своїм Домом. Зручне планування та велика лоджія створені для того, щоб ви змогли оптимально розмістити свої речі, організувати й впорядкувати своє домашнє життя. Крім того, ми пропонуємо купити однокімнатну квартиру з обробкою, де є практично усе необхідне для нормального повноцінного життя..

На сайті ви можете детально вивчити планування квартир у наших новобудовах, а після, звернувшись за телефонами, вказаними на сайті, або заповнивши форму зворотного зв’язку, зв’язатися із нашими фахівцями, щоб побачити свій майбутній дім в реальності.

ЖК «Еврика» вже сам по собі оплот безпеки, але для більшого спокою наших мешканців квартири здебільшого розташовані з 2-го по 24-й поверх. Від ваших вподобань залежить, де купити квартиру біля ВДНГ – нижче або навпаки, ближче до хмар, щоб бачити безкраї простори парків, де дерева фантастично змінюють свій колір залежно від пори року.

Переїхати у власне житло дуже просто – достатньо купити однокімнатну квартиру на правому березі Києва, у Голосіївському районі. У ЖК «Еврика» ви знайдете все, що потрібно – спокій, тепло, безпеку. Ви відчуєте, що, нарешті, опинилися вдома. Однокімнатні квартири у ЖК «Еврика» із нетерпінням чекають своїх майбутніх мешканців. Наші новобудови в Голосієво – це ваш шанс купити 1-кімнатну квартиру, в яку завжди хочеться повернутися.