Двохкімнатні квартири в ЖК "Еврика" - планування та ціна

Будинок №1

Будинок №2

Будинок № 19

Будинок №27

Будинок № 28

Будинок №31

Вам потрібна квартира, де зручно зможе влаштуватися родина з трьох-чотирьох чоловік, або ви любите жити у просторі? Тоді ми пропонуємо вам оптимальний варіант – купити двокімнатну квартиру в новобудові від забудовника на правому березі Києва, у затишному Голосієво. Над створенням комплексу наполегливо працювало безліч фахівців. Інженери, архітектори, дизайнери, будівельники – кожен вклав в ЖК «Еврика» частинку душі, щоб він зміг стати справжньою домівкою для сотень людей.

ЖК «Еврика» – це прекрасні квартири, які здебільшого розташовані з 2-го по 24-й поверх. Для початку ми пропонуємо розглянути планування квартир в житловому комплексі, щоб зупинити свій вибір на конкретному житлі. Крім того, на сайті представлені всі технічні дані, а не тільки планування квартир в новобудовах.

Просторі двокімнатні квартири зі зручними лоджіями підійдуть будь-кому. Отримати самостійне, яскраве й цікаве життя, почати жити за своїми правилами легко – достатньо купити двокімнатну квартиру від забудовника в Києві в ЖК «Еврика». Більш того, ми пропонуємо вам не просто житло від забудовника в Голосієво. 2-х кімнатні квартири у новобудовах житлового комплексу біля ВДНГ продаються відразу ж з обробкою, а значить, ви в’їдете у вже гарне, практично повністю готове до нормального життя житло. Тільки уявіть, ви можете купити двокімнатну квартиру з уже зробленим гарним та стильним ремонтом. Ваш новий дім вже чекає на вас – ніяких голих стін та зіяючих дірок для установки сантехніки у ванній кімнаті та туалеті. Купити 2-х кімнатну квартиру в новобудові від забудовника у Голосієво та й відразу ж почати жити в ній – саме цю можливість дарує вам ЖК «Еврика».

З огляду на усі можливі фактори, ми пропонуємо не просто купити двокімнатну квартиру з обробкою в Голосієво, на правому березі Києва. Наша пропозиція – квартири економ-класу. Тільки в житловому комплексу «Еврика» ви зможете придбати теплу, красиву та затишну 2-х кімнатну квартиру зі вже зробленим ремонтом біля ВДНГ у забудовника зовсім недорого. І при цьому, вам не потрібно оплачувати послуги посередників!

Звертаємо вашу увагу, що купити 2-х кімнатну квартиру біля ВДНГ та іподрому в житловому комплексі «Еврика» також можна в кредит за мінімальною іпотечної ставки. Щоб дізнатися, як купити нову двокімнатну квартиру в Голосієво від забудовника, звертайтеся за телефонами, які вказані на сайті, або заповнюйте форму зворотного зв’язку.