Трьохкімнатні квартири в ЖК "Еврика" - планування та ціна

Будинок №2

Будинок №20

Будинок № 28

Будинок №31

Трикімнатна квартира в ЖК «Еврика» – це великий простір, наповнений світлом, теплом, домашнім затишком, готовий прийняти і одну людину, і велику родину. Ми пропонуємо не просто купити 3-х кімнатну квартиру в одному з кращих районів Києва, а отримати все, що потрібно кожній людині для гідного життя у власному житлі.

У ЖК «Еврика» ви завжди будете у безпеці, ви завжди будете почувати себе комфортно, ви зрозумієте, що дійсно означає бути вдома. Ми одні з небагатьох, хто дає можливість купити трикімнатну квартиру з ремонтом економ-класу в новобудові біля ВДНГ у забудовника безпосередньо. У житловому комплексі «Еврика» ви отримаєте власну квартиру з обробкою, вже готову для проживання в ній, не переплачуючи за послуги ріелтора. Тільки уявіть: ви можете переїхати, не чекаючи, поки поклеїти шпалери, покладуть плитку, встановлять сантехніку й таке інше. Таким чином, у нас можна купити теплу, красиву 3-хкомнатную квартиру, де можна відразу почати своє нове ідеальне життя.

Піклуючись про ваш комфорт, ми спроектували комплекс так, щоб у більшості будинків житлові приміщення починалися з другого поверху. Тільки від вас й ваших уподобань залежить, на якому поверсі купити трикімнатну квартиру. Хочете бути ближче до зірок та насолоджуватися деревним морем Голосіївського парку й ВДНХ, які знаходяться зовсім поруч? У ЖК «Еврика» цілих 24 поверхи! Висота не для вас? Завжди можна купити 3-х кімнатну квартиру в новобудові у Голосієво від забудовника на нижніх поверхах!

Як бачте, все просто, достатньо лише обрати. Ми чесні перед нашими майбутніми мешканцями, й тому на нашому сайті ви вже зараз можете дізнатися усю технічну інформацію про житловий комплекс «Еврика», а також вибрати планування своєї майбутньої трикімнатної квартири за вашим смаком. Після того, як вибір буде зроблено, вам достатньо зателефонувати за одним із номерів, які вказані на сайті, або ж заповнити форму зворотного зв’язку, щоб поспілкуватися з нашими фахівцями.

Природно, сьогодні не всі можуть відразу ж купити 3-х кімнатну квартиру в новобудові в Києві від забудовника. У ЖК «Еврика» завжди підуть вам назустріч і нададуть можливість купити квартиру в кредит за мінімальною іпотечної ставки.

Ми готові довести, що купити трикімнатну квартиру в новобудові від забудовника біля метро, поруч із ВДНГ та іподромом, абсолютно реально. Житловий комплекс «Еврика» й чудові квартири вже чекають на вас.