Квартири

Купити квартиру в тихому зеленому Голосієво тепер зовсім просто. Житловий комплекс «Еврика», який знаходиться поруч зі станціями метро «Виставковий центр» та «Іподром», – один із кращих варіантів. У ЖК «Еврика» ви можете купити однокімнатну, двокімнатну або трикімнатну квартиру в новобудові у Києві, в Голосієво безпосередньо у забудовника. Ми пропонуємо теплі, затишні, світлі квартири з обробкою та сантехнікою, тому вам буде зручно і комфортно жити у них з перших же днів після переїзду.

Однокімнатні квартири у нашому ЖК в Голосіївському районі підійдуть молодим парам, а також людям, які тільки починають самостійне життя. А двокімнатні та трикімнатні квартири у наших новобудовах готові прийняти навіть дуже великі сім’ї.

У новобудовах ЖК «Еврика» на правому березі Києва 24 поверхи, а це означає, що ви можете вибрати собі житло на висоті, щоб кожного дня милуватися найгарнішою панорамою Голосієва й краєвидами Голосіївського парку та ВДНХ.

З нами ви дійсно зрозумієте, що можливість купити квартиру в новобудові Києва від забудовника недорого – це реальність, а не просто рекламна обіцянка. Більш того, завжди можна купити квартиру в іпотеку за мінімальною ставкою у Голосієво, що допоможе вам отримати житло в Києві прямо зараз, навіть якщо поки у вас немає всієї суми.

У ЖК «Еврика» завжди йдуть назустріч мешканцям, а це значить, що при певних умовах (вони зазначені на сайті), ви зможете купити квартиру в Києві у новобудові по акції та отримати знижку у 10%.

Пропозиція від ЖК «Еврика» – це можливість кожному знайти свій ідеальний дім. Для вашої зручності ми розмістили на сайті всю технічну інформацію та креслення, де представлено планування квартир у новобудовах Голосієва. Після цього, вам потрібно лише зв’язатися із нашими фахівцями – заповнити форму зворотного зв’язку або звернутися за телефонами, вказаними на сайті, щоб подивитися на квартиру перед тим, як купити її.

Наші мешканці вже оцінили усі переваги самих квартир, розвиненої внутрішньої інфраструктури ЖК, наявності безлічі магазинів, банківських відділень, парків поруч та прекрасної транспортної розв’язки. Житловий комплекс «Еврика» створений із урахуванням усього, що може знадобитися людині незалежно від її віку та роду занять. Тому, якщо вам потрібно все перераховане вище, якщо ви хочете жити в безпечному, затишному і красивому місці в Голосієво – ЖК «Еврика» чекає вас.