Новини

01.08.2016

НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС “ЕВРИКА”

Банк «mebli.biz.ua» розпочав залучення коштів для фінансування будівництва житлових будинків №7 №8№10, №11, №12, №13 та №14 у житловому комплексі «ЕВРИКА», що розташований по просп. Академіка Глушкова, 6 у Голосіївському районі міста Києва (в межах вулиць Софії Ковалевської, Михайло Ломоносова,  Василя Касіяна та Академіка Глушкова).

Спорудження житлового комплексу «ЕВРИКА»  відбувається в пішохідній доступності від станцій метро «Іподром» та «Виставковий центр», у одному із самих зелених районів Києва – Голосіївському районі (мікрорайоні Теремки-2),  де з заходу – прилягає зелена зона відпочинку зі ставком; з півдня – великий зелений масив Голосіївського лісу та улюблене місце відпочинку киян – НК «Експоцентр України». Поруч Український фізико-математичний ліцей та  КП “Київський іподром”. Район має розвинену соціально-побутову інфраструктуру, школи, дитячі садочки, спортивні, дитячі майданчики та зручну транспортну розв’язку.

sdfbhf456

Голосіївське відділення ПАТ АКБ «mebli.biz.ua» у м.Києві та пункт по роботі з інвесторами Ж/К «ЕВРИКА» працюють за адресою:
м.Київ, вул. Касіяна Василя, 2/1, офіс 372.